Je to především ochrana pro Váš balkon. Naše systémy byly navrženy tak, aby chránily Váš balkon ve velkém stylu. jsou určeny na velmi dlouho, proto musejí být odolné a také jsou!

Zasklívací systémy Lumon jsou výsledkem dlouhodobého vývoje produktů a desetiletí trvající zkušenosti uživatelů. Díky více než milionu spokojených zákazníků se Lumon stal jedním z nejoblíbenějších systémů zasklení po celém světě.

Nekompromisní kvalita a neustálý vývoj produktů se opravdu vyplatil.

Lumon zasklívání balkonů a teras se vyznačuje elegantním designem, trvanlivostí a uživatelskou příjemností.

Náš bezrámový systém je snadno ovladatelný, což je jedna z hlavních výhod tohoto systému.

Skleněné panely se dají snadno otevírat tzv. rukojetí, která je podobná rukojeti u dveří automobilu. Jakmile takto otevřete první sklo, další již snadno posouváte ke zdi na jednu, nebo druhou stranu. Když jsou všechna skla otevřena, dají se připevnit na stěnu, aby se zabránilo jejich pohybu, což může způsobit např. vítr. Součástí dodávky je montážní pásek, který se upevní na zeď.

Dále je zde možnost dokoupit zámek pro větší bezpečnost, např. pro rodiny s dětmi apod.

Údržba balkonu se provádí vždy zevnitř, snadno se čistí, aniž by bylo nutné dosáhnout na skla zvenku.

Nejjednodušší způsob, jak zjistit bližší informace, popřípadě cenu je spojit se s námi pomocí webového formuláře, telefonicky, emailem, nebo osobně na našich vzorkových prodejnách.

Předběžná cenová nabídka je nezávazná a bezplatná.

Následně zaměříme Váš balkón naším technikem, jelikož každý balkon necháváme vyrobit přesně na míru, tak aby bylo zasklení plně funkční.

V případě dotazů, či nejasností jsme Vám k dispozici.