Elegantní řešení zasklení Vaší terasy 

Bezrámový zasklívací systém Lumon 7T Vám přináší neomezený výhled. Vytvořte si dokonalý kout ve Vašem domě nebo zahradě. Terasy a pergoly se často stávají nepoužitelnými, jakmile se ochladí, je déšť nebo větrno. S naším zasklívacím systémem Lumon 7T si je však můžete užít po celý rok.

Díky posuvně otočnému systému Lumon 7T je možné kdykoli celou terasu otevřít a užít si čerstvý vzduch. Teploty a vlhkost na terase se budou lišit podle ročního období a denní doby, jelikož terasa není tepelně izolovaná. Malé mezery v profilech umožňují větrání, aby se zabránilo problémům s vlhkostí. Veškeré funkční materiály jsou vyrobeny z hliníku a bezpečnostního skla.

Systém Lumon 7T má váhu na spodním profilu. Ideální pro použití u dřevěných pergol, kde není pevná a nosná horní konstrukce. Lumon 7T je velmi univerzální a variabilní. Tloušťka skla se liší dle výšky zasklívaného prostoru.

Výhody zasklení LUMON 7T

  • Celoroční užívání terasy.
  • Úspora energie, snížení hladiny hluku.
  • V zavřeném stavu ochrání LUMON 7T terasu před větrem, nečistotami, sněhem, deštěm a umožňuje tak funkční využití venkovního prostoru.
  • Díky posuvně otočnému systému je možné kdykoli celou terasu otevřít.
  • V případě potřeby je možné na zasklení nainstalovat sluneční clony, které se jednoduše stahují a roztahují na každém skleněném panelu zvlášť. Instalace stínění nevyžaduje žádné vrtání.
  • Dlouhá životnost.

Potřebujete zjistit více informací o zasklívacím systému LUMON 7T pro Váš plánovaný projekt? Naši konzultanti Vám se vším poradí a v případě zájmu Vám pomohou s celým procesem od objednání až po instalaci a následný servis.